قوانین و مقررات خرید

استفاده‌ شما از وب‌سایت فروشگاه پرشیآپوتک و سفارش کالا در این وب‌سایت به معنی توافق کامل شما با شرایط و مقررات زیر تلقی می‌شود :

1- خرید کالا از وب‌سایت فروشگاه پرشیآپوتک بر مبنای قوانین و آئین‌نامه‌های تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران انجام می‌شود. تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

2- خدمات و محتویات این وب‌سایت برای استفاده‌ی شخصی و غیرتجاری بازدیدکنندگان و مشتریان عرضه شده است. مالکیت معنوی اطلاعات موجود در وب‌سایت متعلق به فروشگاه پرشیآ پوتک ( واقع در یزد، صفاییه ، بلوار شهیدان اشرف ، داروخانه دکتر فخار یزد) است و هرگونه استفاده از این داده‌ها بدون اطلاع قبلی و اجازه‌ی کتبی مسئولین ذی‌ربط  فروشگاه پرشیآپوتک پیگرد قانونی خواهد داشت.

3- استفاده از محتویات وب‌سایت پرشیآپوتک برای وبلاگ‌ها و وب‌سایت‌های شخصی که منافع غیرتجاری دنبال می‌کنند، با ذکر منبع مجاز است.

4- بیش‌تراطلاعات ارائه‌شده درباره‌ی کالاهای عرضه ‌شده در وب‌سایت پرشیآپوتک برگرفته از کتابهای مرتبط یا ترجمه از سایتهای معتبر است.

5- فروشگاه پرشیآ پوتک درحالی که خود را به نوسازی مداوم اطلاعات و محتویات متعهد می‌داند، هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و یا خطای نگارشی پذیرا نیست. اطلاعات ارائه‌ شده ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کند یا حذف شود. از آن‌جایی که خطای انسانی تیم وب‌سایت در ورود اطلاعات بر روی وب‌سایت پرشیآ پوتک امکان‌پذیر است، فروشگاه پرشیآ پوتک مسئولیت صحت کامل اطلاعات ارائه‌ شده را بر عهده نمی‌گیرد.

6- کاربران متعهد هستند که در دسترسی به وب‌سایت فروشگاه پرشیآپوتک مقاصدی خارج از دریافت اطلاعات فنی یا سفارش اینترنتی کالا دنبال نکنند.

7- کاربران هنگام سفارش کالا ملزم هستند اطلاعات صحیح و کامل خود را در وب‌سایت درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست سفارش و تحویل به‌ موقع آن خواهد شد.

8- فروشگاه پرشیآ پوتک هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال کارکرد وب‌سایتش، که ممکن است ناشی از عوامل خارج از توانایی مدیریت این وب‌سایت (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتی، تجهیزات سخت‌افزاری و موارد مشابه) باشد، ندارد.

9- فروشگاه پرشیآ پوتک هیچ ‌گونه مسئولیتی در قبال محتویات سایت‌هایی که ارتباط به آن‌ها به واسطه‌ی آگاهی و یا لینک در وب‌سایت پرشیآ پوتک شکل می‌گیرد، ندارد.

10- تمام ابزاری که در وب‌سایت پرشیآپوتک با هدف ارتباط با مشتریان به ‌کار گرفته می‌شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفاً برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با سفارش کالا باشد. فروشگاه پرشیآ پوتک هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال محتویات پیام‌های کاربران نمی‌پذیرد. نظرات و پیام‌های کاربران پس از تائید مدیر وب‌سایت، برای اعلان عمومی، درج خواهند شد.

11- تمام شرایط و خدمات وب‌سایت فروشگاه پرشیآپوتک بر مبنای آخرین سیاست‌های این فروشگاه شکل گرفته و ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کند.

12- ارتباط الکترونیکی فروشگاه پرشیآپوتک با کاربران فقط از طریق دامنه‌ی (  PERSIAPOTEK.COMشامل وب‌سایت، پست الکترونیکی، وبلاگ و موارد مشابه ) برقرار شده، و فقط با استفاده از آدرس پست الکترونیکی‌ای که کاربران در سایت درج کرده‌اند صورت می‌پذیرد. در صورت لزوم ارتباط تلفنی یا پستی نیز، این ارتباط با تلفن‌ها و آدرس‌های اعلام‌شده توسط کاربر برقرار می‌شود. فروشگاه پرشیآ پوتک به هیچ وجه اطلاعات منحصربه ‌فرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمناً با استفاده از آخرین فن‌آوری‌ها متعهد است حتی‌المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند. همچنین مالکیت معنوی محتویات وب‌سایت پرشیآ پوتک متعلق به فروشگاه پرشیآ پوتک است.

ارتباط مستقیم با کاربران :
فروشگاه پرشیآپوتک به‌ دنبال رضایت کامل مشتریان خود است. اگر به هر دلیلی نتوانست انتظار شما را برآورده کند، لطفاً با پرکردن و ارسال فرم پیشنهاد و انتقاد دلیل ناخورسندی خود را به فروشگاه گیاهان دارویی مرهم اطلاع دهید.
ضمناً کاربران گرامی می‌توانند در هر زمان که مایل باشند پرسش‌های خود را به یکی از روش‌های ذکرشده در بخش تماس برای ما ارسال و در اولین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت نمایند.

 

شرایط و خدمات فروش کالا :

1- از نظر حقوقی، در معاملات وب‌سایت پرشیآپوتک ، فروشگاه پرشیآپوتک یا نماینده‌ی رسمی آن به‌ عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش‌دهنده به عنوان خریدار تلقی می‌شوند.

2- فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می‌گیرد که کاربر خریدار آن را در وب‌سایت فروشنده ثبت کرده است.

3- فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و نحوه‌ی ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می‌رساند.

4- چنانچه سفارش در ساعات غیراداری و در روزهای تعطیل باشد، مراحل ارسال سفارش از اولین ساعت اداری روز بعد آغاز می شود.

5- در هر زمان که خریدار با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سایت شود در قسمت سفارش‌ها قادر به مشاهده‌ی تاریخچه‌ی سفارشات خود و وضعیت هر سفارش است.

6- ارزش کالا یا کالاهای سفارش‌داده‌شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه‌ی مالیات‌ها و عوارض قانونی فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می‌شود، هزینه‌ی ارسال، کادوپیچی و بیمه‌ی کالا خواهد بود.

7- مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر خریدار در وب‌سایت فروشنده ثبت شده و فروشگاه پرشیآ پوتک به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاست‌های معین ارسال کالا (از جمله هزینه‌های مربوطه)، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. در صورت عدم حضور خریدار در مکان و زمان تعیین‌شده، فروشنده هزینه‌های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود. البته در صورت استفاده از خدمات شرکت پست ایران کالا در ساعات اداری تحویل می‌شود و انتخاب زمان تحویل بر عهده‌ی خریدار نیست.

8- ارسال در شهر یزد سی هزار تومان می باشد.

9- در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده‌ی او است، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچ‌گونه هزینه‌ای سفارش را فسخ نماید.

10- خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه‌ی دریافت کالا، رضایت خود را از نوع و یا تعداد و سلامت کالا ابراز می‌نماید.

11- هرگونه نقص و یا عیب بایستی در مدت 24 ساعت پس از دریافت کالا به فروشگاه پرشیآپوتک اطلاع داده شود و در صورت اثبات نقص و یا عیب فنی، کالا با مسئولیت فروشگاه پرشیآپوتک جایگزین می‌شود. در صورت گذشت بیش از 24 ساعت از زمان دریافت کالا، اعتراضی پذیرفته نخواهد بود. در ضمن کالاهایی تحویل داده شده که به صورت پلمپ تحویل داده می شود پس از باز شدن دیگر تحت گارانتی فروشگاه پرشیآ پوتک نمی باشند.

12- خریدار موظف است مبلغ قابل پرداخت را هنگام تائید سفارش بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه در موعد تعیین‌شده توسط فروشنده، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری کند و سفارش را فسخ نماید.